Oprogramowanie dedykowane

team

OPROGRAMOWANIE DEDYKOWANE

klocki

W CPS Custom Programming Solutions oferujemy usługi tworzenia oprogramowania dedykowanego z wykorzystaniem zróżnicowanej palety narzędzi programistycznych, zarówno dla platformy Microsoft Windows, Windows Mobile i bazy danych Microsoft SQL, jak i dla środowiska Open Source, opartego o Linux i MySQL.

Podstawą projektu i wdrożenia właściwego programu jest dogłębna analiza oczekiwań i zrozumienie potrzeb naszych klientów. Tak zaprojektowane systemy sprawdzą się zwłaszcza tam, gdzie ważne jest dostosowanie produktu finalnego do spersonalizowanych potrzeb klientów, np. poprzez konfigurację lub wręcz kontrolowaną zmianę w konstrukcji produkowanych lub montowanych wyrobów. Zastosowana architektura i rozwiązania systemowe pozwolą pracować aplikacji przez długie lata bez konwersji i migracji danych.

Skontaktuj się z nami i zaraź nas swoją wizją, a my pomożemy znaleźć konkretne rozwiązania, które odmienią funkcjonowanie Państwa firmy. Wykonywane procesy będą odtąd przebiegać szybko, sprawnie i bez pomyłek. Nasza współpraca może zaowocować istotną poprawą wydajności przedsiębiorstwa, a tym samym przynieść wymierne korzyści ekonomiczne.

rekreacja
biznes

przemysl