O nas

team

O NAS

W Custom Programming Solutions zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem specjalistycznych oraz dedykowanych rozwiązań programistycznych wspomagających w zarządzaniu przedsiębiorstwem, a także obsługą i wsparciem informatycznym klientów biznesowych.Dostarczamy autorskie oprogramowanie dla przemysłu i produkcji, biznesu a także kultury i rekreacji.

Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami o małej, jak i bardzo rozbudowanej strukturze organizacyjnej, które poszukują wyspecjalizowanych rozwiązań programistycznych, mających na celu optymalizację wykorzystania zasobów przedsiębiorstwa oraz zachodzących w nim procesów.

Naszymi atutami są wiedza i doświadczenie zdobyte podczas wykonywania licznych projektów na oprogramowanie specjalistyczne, dzięki czemu, projektowane przez nas oprogramowanie działa niezawodnie i profesjonalnie, co z kolei pozwala nam wspierać technicznie organizacje posiadające wymagania wyższe niż standardowe.

Nasza siedziba główna mieści się w Dzierżoniowie (woj. dolnośląskie), natomiast usługi świadczymy we współpracy z naszymi Partnerami oraz zdalnie na terenie całego kraju oraz za granicą.

Nasza grupa
rekreacja
przemysl
dedykowane